O mnie

Kim jestem

Cześć!

Nazywam się Olgierd Kubiścik

Jestem informatykiem, prowadzę własną firmę i pracuję jeszcze na etacie. Z dnia na dzień staje się o 1% lepszym człowiekiem, rozwijam się, uczę i poznaje nowe rzeczy.

Na blogu dziele się wiedzą z rozwoju osobistego, pokazuję jak wiele można zrobić w bardzo krótkim okresie czasu, zaplanować i osiągnąć swoje wymarzone cele życiowe.

Co mnie tutaj doprowadziło?

Odkąd pamiętam, różniłem się od rówieśników, zamknięty w sobie młody chłopak z wielkimi marzeniami zafascynował się informatyką. Zawsze chciałem czegoś więcej od życia niż osoby z mojego otoczenia. Problemem jednak było towarzystwo w którym się obracałem, ciągłe imprezy, brak pracy było zapalnikiem by coś zmienić. Internet, książki, filmy o rozwoju osobistym zaczynały zmieniać moje postrzeganie na świat, wpadłem w stan tz. flow który utrzymuje się po dziś dzień.

Zmieniło się...

Systematyczność

bez której osiąganie celów jest niemożliwe, codziennie (z wyjątkiem całego dnia lenistwa) rozwijam się w kierunku który wybrałem kilka lat temu.

Samodyscyplina

czyli najłatwiej mówiąc „wiem po co wstaję każdego dnia” pcha mnie do przodu, zmieniłem wyspę „kiedyś” na „teraz”

Planowanie

pozytywnie wpłynęło na efektywność mojego dnia. Planuję cały rok z wyprzedzeniem dzieląc go na kwartały a po tem miesiące.

Otwartość

z którą miałem niemały problem. Jaki introwertyk unikałem sytuacji w których czułem lęk i jeszcze bardziej zamykałem się w sobie.

Aktywność fizyczna

stała się moim pozytywnym nałogiem, trenuję 2-3 razy w tygodniu, jeśli mam dłuższy okres odpoczynku czuje się po prostu źle.

Zobacz listę celów